Ons team


Het team van De Fontein 2022/2023

Boven van links naar rechts:
Janneke Rouwenhorst, Karin Moes, Marleen Smit, Willemiek Guichelaar, Petra Biesterbos, Marjan Edelijn, Marleen ten Brinke
Midden van links naar rechts:
Marjan van der Voet, Fenny Winters, Doret de Weerd, Ellen Oosterveen, Anneke Boertjes, Anne Heuver, Marieke Feddes
Onder van links naar rechts:
 Annelie Heerspink, Nick Platjes, Linda de Vries, Marijn Gelderblom, Esther de Joode, Bertus Winters Conciërge,
Elise van der Graaf Administratie

Onderstaand vindt u de gegevens van de leerkrachten en het lesrooster.
 



Janneke Rouwenhorst
Directeur
info@cbsdefonteinlutten.nl

 
   
Karin Moes
Waarnemend directeur / Groep 7b/8
k.moes@cbsdefonteinlutten.nl



Marleen Smit
Groep 1
m.smit@cbsdefonteinlutten.nl



Willemiek Guichelaar
Groep 1/2
w.guichelaar@cbsdefonteinlutten.nl
 


Petra Biesterbos
Groep 2
p.biesterbos@cbsdefonteinlutten.nl

 


Marjan Edelijn
Groep 3
m.edelijn@cbsdefonteinlutten.nl



Marleen ten Brinke
Groep 3
m.tenbrinke@cbsdefonteinlutten.nl
 

Marjan van der Voet
Groep 4
m.vdvoet@cbsdefonteinlutten.nl

 


Fenny Winters
Groep 4
f.winters@cbsdefonteinlutten.nl

 


Doret de Weerd
Groep 5/RT
d.deweerd@cbsdefonteinlutten.nl

 


Ellen Oosterveen
Groep 5 Groep/RT
e.oosterveen@cbsdefonteinlutten.nl

 

Anneke Boertjes
Plusklas / Groep 6/7a

a.boertjes@cbsdefonteinlutten.nl

 

Anne Heuver
Groep 6/7a  7b/8
a.heuver@cbsdefonteinlutten.nl



Marieke Feddes
Groep 7b/8
m.feddes@cbsdefonteinlutten.nl


Esther de Joode
Intern begeleider
e.dejoode@cbsdefonteinlutten.nl

 
Annelie Heerspink
OA
a.heerspink@cbsdefonteinlutten.nl  
Linda de Vries
OA
l.devries@cbsdefonteinlutten.nl  
Nick Platjes
OA/Plusklas
n.platjes@cbsdefonteinlutten.nl  
Marijn Gelderblom
Gym
m.gelderblom@cbsdefonteinlutten.nl  


 


 


 

Rooster groepsindeling  +  leerkrachten 2022-2023

Formatierooster 2022- 2023
  Ma.mo Ma.mi Di.mo Di.mi Wo.mo Do.mo Do.mi Vr.mo Vr.mi
                   
Marleen -   1 1   1 1 1  
                   
Petra 2 2 2 2 2 Duzi Duzi Duzi  
                   
Willemiek 1 - OA 1,2,3 OA 1 2 2 2 -
                   
Marjan E 3 3 3 3 3     3  
                   
Marleen t.B           3 3    
                   
Fenny 4 4 4 4          
                   
Marjan vd V         4 4 4 4 -
                   
Ellen 5 5 5 5   RT      
                   
Doret       Rt 1x p 3 wk 5 5 5 5 5
                   
Anneke - - Plus-klas Plus-klas 6/7 6/7
Plus-klas
6/7 6/7  6/7
                   
Anne (t/m verlof Karin) 6/7 6/7 6/7 6/7 - 7/8 7/8 7/8 7/8
                   
Nick 6.7 OA 3/4/5 OA 6/7 OA 3/4/5 OA - 6/7OA plus-klas 3/4/5 OA 6/7 OA 6/7 OA
                   
Marieke 7/8 7/8 7/8 7/8 7/8        
                   
Annelie 7/8 OA 7/8 OA OV OV   7/8 OA 7/8 OA    
                   
Linda     7/8 OA 1,2,3 OA 7/8 OA OA 1,2,3   7/8 OA  
                   
Esther Ib -BB Ib- OB OV OV IB Ib Ib    
                   
Karin (na verlof)     OV/ dt OV/ dt   7/8 7/8 7/8 7/8
                   
Janneke dt dt dt dt dt dt dt dt dt
                   
Marijn     Gym Gym       Gym Gym
                   
Alinda muziek muziek