Ons team


Het team van De Fontein.


Onderstaand vindt u de gegevens van de leerkrachten en het lesrooster.


 

Marleen Smit
Groep 1
m.zwiers@cbsdefonteinlutten.nl


Janneke Rouwenhorst
Directeur/Groep 1
info@cbsdefonteinlutten.nl

Petra Biesterbos
Groep 1/2
p.biesterbos@cbsdefonteinlutten.nl


Marjan Edelijn
Groep 3
m.edelijn@cbsdefonteinlutten.nl


Ina Vogelzang
Groep 3
i.vogelzang@cbsdefonteinlutten.nl

Doret de Weerd
Groep 4
d.deweerd@cbsdefonteinlutten.nl

Fenny Winters
Groep 5
f.winters@cbsdefonteinlutten.nl


Marieke Feddes
Groep 6/7a
m.feddes@cbsdefonteinlutten.nl

Esther de Joode
Groep 6/7a  IB
e.dejoode@cbsdefonteinlutten.nl
 

Rebecca v/d Veen
Is sinds 18 jan. niet meer werkzaam
op de Fontein


Karin Zwiers
Groep 4 en Groep 7b/8
k.zwiers@cbsdefonteinlutten.nl

Rosemarie v/d Berg
Groep 7b/8
r.vdberg@cbsdefonteinlutten.nl

Anneke Boertjes
Groep 5
a.boertjes@cbsdefonteinlutten.nl


 

 


 

Rooster 2017-2018 

 

Ma.mo

Ma.mi

Di.mo

Di.mi

Wo

Do.mo

Do.mi

Vr.mo

Vr.mi

Marleen

1

-

1

1/2

 -

1

1

-

-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Petra

2

2

2

bapo

2

2

2

2

-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Marjan

3

3

3

3

-

-

-

-

-

Ina

-

-

-

-

3

3

3

3

-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Doret

bapo

-

4

 4

4

4

4

4

-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fenny

5

4/5

 5

 5

5

 

 

 

 

Anneke

o.a.   o.a.   o.a. 5 5 5

5

 

               

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Esther

IB

IB

6/7a

6/7a

6/7a /IB

 -

-

6/7a

6/7a

Marieke

6/7a

6/7a

-

-

1x per 3 weken 6/7a

6/7a

6/7a

-

-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Karin

4

 -

   -

  -

  -

  7b/8

7b/8

7b/8

 7b/8

Rosemarie

7b/8

 7b/8

7b/8

7b/8

7b/8 

   r.t.

   r.t.

Bapo

Bapo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Janneke

dt

dt

dt

dt

 1

adv

dt

 1

dt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

(o.a: de onderwijsassistente verzorgt de individuele begeleiding van verschillende kinderen, evenals de r.t.-er)