Ons team


Het team van De Fontein 2018/2019



Boven v.l.n.r.  Marleen, Karin, Esther, Janneke, Anneke, Petra en Annelie
Onder v.l.n.r.  Rosemarie, Marieke, Doret, Fenny en Marjan

Onderstaand vindt u de gegevens van de leerkrachten en het lesrooster.


 

Marleen Smit
Groep 1
m.zwiers@cbsdefonteinlutten.nl


Janneke Rouwenhorst
Directeur/Groep 1
info@cbsdefonteinlutten.nl


Petra Biesterbos
Groep 1/2
p.biesterbos@cbsdefonteinlutten.nl


Marjan Edelijn
Groep 3
m.edelijn@cbsdefonteinlutten.nl
 


Doret de Weerd
Groep 4
d.deweerd@cbsdefonteinlutten.nl


Anneke Boertjes
Groep 3 en Groep 4
a.boertjes@cbsdefonteinlutten.nl

 

Fenny Winters
Groep 5
f.winters@cbsdefonteinlutten.nl


Marieke Feddes
Groep 6/7a
m.feddes@cbsdefonteinlutten.nl


Esther de Joode
Intern begeleider/Groep 6/7a
e.dejoode@cbsdefonteinlutten.nl

 

    Karin Zwiers
    Waarnemend directeur/Groep 7b/8 
    k.zwiers@cbsdefonteinlutten.nl


Rosemarie v/d Berg
Groep 5 en Groep 7b/8
r.vdberg@cbsdefonteinlutten.nl


Annelie Heerspink  
Onderwijsassistent  
  a.heerspink@cbsdefonteinlutten.nl  

 
 

 


 

Rooster 2018-2019
 


 
Ma.mo Ma.mi Di.mo Di.mi Wo Do.mo Do.mi Vr.mo Vr.mi
Marleen
Smit
1 - 1 1/2 - 1 1 - -
                   
Petra
Biesterbos
2 2 2 r.t. 2 2 2 bapo -
                   
Marjan
Edelijn
3 3 3 3 3 - - 1/2 -
                   
Doret
de Weerd
bapo - r.t. bapo 4 4 4 4 -
                   
Fenny
Winters
      bapo 5 5 5 5 5
                   
Anneke
Boertjes
4 4 4 4 o.a./r.t. 3 3 3 -
                   
Esther
de Joode
IB IB 6/7a 6/7a 6/7a IB IB - -
          mi. IB        
                   
Marieke
Feddes
6/7a 6/7a - - - 6/7a 6/7a 6/7a 6/7a
                   
Karin
Zwiers
7b/8 7b/8 7b/8 7b/8 - - - 7b/8 7b/8
                   
Rosemarie
v.d. Berg
5 5 5 5 7b/8 7b/8 7b/8 bapo bapo
                   
Janneke
 Rouwenhorst 
Dir Dir Dir Dir 1 adv Dir 1 Dir
                   
R.T. Annelie
(o.a.)
Annelie
(o.a.)
Annelie
(o.a.)
Doret
Annelie
(o.a.)
Petra
Anneke Annelie
(o.a.)
Annelie
(o.a.)
Annelie
(o.a.)
 
 

(o.a: de onderwijsassistente biedt ondersteuning in de combinatieklassen,
verzorgt de individuele begeleiding van verschillende kinderen, evenals de r.t.-er)