Ons team


Het team van De Fontein 2019/2020

Boven van links naar rechts:
Rosemarie v/d Berg, Marjan Edelijn, Janneke Rouwenhorst, Anneke Boertjes, Karin Zwiers, Petra Biesterbos, Annelie Heerspink
Onder van links naar rechts:
Marleen Smit, Elise v/d Graaf (administratie), Fenny Winters, Marieke Feddes, Doret de Weerd.
Op de foto ontbreekt: Esther de Joode

Onderstaand vindt u de gegevens van de leerkrachten en het lesrooster.


 


Marleen Smit
Groep 1 / Groep 1/2
m.zwiers@cbsdefonteinlutten.nl


Janneke Rouwenhorst
Directeur / Groep 1
info@cbsdefonteinlutten.nl


Petra Biesterbos
Groep 1/2
p.biesterbos@cbsdefonteinlutten.nl


Marjan Edelijn
Groep 3
m.edelijn@cbsdefonteinlutten.nl


Doret de Weerd
Groep 4
d.deweerd@cbsdefonteinlutten.nl


Anneke Boertjes
Plusklas / Groep 5
a.boertjes@cbsdefonteinlutten.nl


Fenny Winters
Groep 4 / Groep 2
f.winters@cbsdefonteinlutten.nl


Marieke Feddes
Groep 6/7a
m.feddes@cbsdefonteinlutten.nl


Esther de Joode
Intern begeleider / Groep 7b/8
e.dejoode@cbsdefonteinlutten.nl

   
Karin Zwiers
Waarnemend directeur / Groep 7b/8 
k.zwiers@cbsdefonteinlutten.nl


Rosemarie v/d Berg
RT / Groep 6/7a / Groep 5
r.vdberg@cbsdefonteinlutten.nl


Annelie Heerspink  
Onderwijsassistent / RT / Groep 3  
  a.heerspink@cbsdefonteinlutten.nl  
 


 

Rooster 2019-2020
 


 
Ma.mo Ma.mi Di.mo Di.mi Wo Do.mo Do.mi Vr.mo Vr.mi
Marleen
Smit
1 - 1 1 - 1/2 1 - -
                   
Petra
Biesterbos
1/2 1/2 1/2 1/2 1/2 r.t 1/2 bapo -
                   
Marjan
Edelijn
3 3 3 3 3 - - 3 -
                   
Doret
de Weerd
bapo bapo r.t. - 4 4 4 4 -
                   
Fenny
Winters
4 4 4 4 bapo - - 2 -
                   
Anneke
Boertjes
5 Plusklas 5 5 5 5 Plusklas 5 5
                   
Rosemarie
v.d. Berg
r.t. 5 6/7a 6/7a 6/7a r.t. 5 bapo bapo
                   
Marieke
Feddes
6/7a 6/7a - - - 6/7a 6/7a 6/7a 6/7a
                   
Esther
de Joode
IB IB IB IB 7b/8
IB
7b/8 7b/8 - -
                   
Karin
Zwiers
7b/8 7b/8 7b/8 7b/8 - - - 7b/8 7b/8
                   
Janneke
 Rouwenhorst 
Dir Dir Dir Dir 1 adv Dir 1 Dir
                   
Annelie
Heerspink
Lo/r.t. - Lo/r.t. -   3 3 Lo/r.t. -
 

(o.a: de onderwijsassistente biedt ondersteuning in de combinatieklassen,
verzorgt de individuele begeleiding van verschillende kinderen, evenals de r.t.-er)