Ons team


Het team van De Fontein 2020/2021
 



Boven van links naar rechts:
Karin Zwiers, Marleen Smit, Janneke Rouwenhorst, Petra Biesterbos,
Midden:
Doret de Weerd, Fenny Winters, Annelie Heerspink, Marjan Edelijn, Esther de Joode
Onder van links naar rechts:
Elise v/d Graaf (administratie), Anneke Boertjes, Rosemarie v/d Berg, Marieke Feddes, Ellen Oosterveen

Onderstaand vindt u de gegevens van de leerkrachten en het lesrooster.


 


Marleen Smit
Groep 1
m.zwiers@cbsdefonteinlutten.nl


Janneke Rouwenhorst
Directeur / Groep 1
info@cbsdefonteinlutten.nl


Petra Biesterbos
Groep 1/2
p.biesterbos@cbsdefonteinlutten.nl


Marjan Edelijn
Groep 3
m.edelijn@cbsdefonteinlutten.nl


Doret de Weerd
Groep 4
d.deweerd@cbsdefonteinlutten.nl


Anneke Boertjes
Plusklas / Groep 5

a.boertjes@cbsdefonteinlutten.nl


Fenny Winters
Groep 4
f.winters@cbsdefonteinlutten.nl


Marieke Feddes
Groep 6/7a
m.feddes@cbsdefonteinlutten.nl


Esther de Joode
Intern begeleider / Groep 7b/8
e.dejoode@cbsdefonteinlutten.nl

    
Karin Zwiers
Waarnemend directeur / Groep 7b/8
k.zwiers@cbsdefonteinlutten.nl


Rosemarie v/d Berg
RT / Groep 5
r.vdberg@cbsdefonteinlutten.nl


Annelie Heerspink  
RT / Groep 3  
  a.heerspink@cbsdefonteinlutten.nl  


Ellen Oosterveen
Groep 6/7a / Groep 1/2
e.oosterveen@cbsdefonteinlutten.nl


 

Rooster groepsindeling  +  leerkrachten 2020-2021
 

  ma   di   wo do   vr  
  Mo Mi Mo Mi Mo Mo Mi Mo Mi
Marleen 1 - 1  1 - 1 1 - -
                   
Petra 1/2 1/2 1/2 1/2  1/2 1/2 1/2 bapo -
                   
Marjan 3 3 3 3 3 -  - 3 3
                   
Annelie Rt  Rt Rt Rt - 3 3 - -
                   
Doret Bapo Bapo R.t/gr.5 - 4 4 4 4 -
Fenny  4 4 4 4 - - - - -
                   
Anneke 5 5 5/plusklas   5 5 5 5 plusklas
                   
Rosemarie Bapo Bapo R.t gym Rt Rt gym Rt 5
                   
Marieke  -  -  -  - 6/7 + OV 6/7 6/7 6/7 6/7
                   
Ellen  6/7 6/7  6/7  6/7    - -  1/2 -
                   
Esther Ib Ib Ov Ov 7/8
IB
  IB   7/8 -   -
                   
Karin 7/8 7/8 7/8 7/8  -  7/8  - 7/8 7/8
                   
Janneke Dir Dir Dir Dir 1 Dir Dir  1 Dir